Otel İnternet Sistemleri

Otel İnternet Sistemleri nin, hem güvenli hemde hızlı olması, otele gelen müşterileri tekrar otele müşteri olarak kazandırmak için en önemli etkenlerden biridir.

Artık günümüzde, video, resim vb. uygulamalar internette yoğun trafiğe neden olmaktadır, bu sebeple bu yoğunluğu kaldıracak, alt yapının otellerde kullanılması gerekmektedir, hemen bu durumda benim internetim hızlı fakat müşteri odasında yeterli kullanılamıyor, sebebi nedir? sorusu kişilerin aklına gelebilir.

Otel internet sisteminin hızlı ve güvenli olması için başlıca uygulamaların yapılması lazımdır.

Otel hotspot sistemleri

Otel misafirleri otelinize geldiğinde sıkıntısız ve hızlı bir şekilde internete girmek isterler , peki otel bu bağlantıda hız ve güvenliği nasıl sağlayacak.

  • dolpway Otel Pms Yazılımıyla entegre hotspot ile misafirleriniz otel yazılımına check in olduğu andan itibaren tc kimlik-pasaport numarası ve otel oda numaraları ile giriş yapabilirler. dolpway hotspot sistemi  Otel yazılımları (fidelio,opera, elektra, amonra vb. yazılımların veritabanlarını(sql-mysql-oracle-fibird) sorgulama yaparak bu işlemi yapar, ayrıca resepsiyon tarafından internet kulllanıcı ismi açmak için bir işlem yapılmaz.

 otel internet sistemi

Başlıca otel internet hotspot sistemlerinde neler yapmaktayız?

  • Müşterilerinize, kişi başı adil hız limitleme si getirerek her müşteriyeye adil homojen internet erişimi sağlamak
  • Müşterileriniz ile otel çalışanlarının network ağını birbirinden ayırarak network güvenliği sağlamak
  • Müşterisi yoğunluğu çok olan otellerde, vlan yapıları oluştururak trafik yoğunluğu en iyi şekilde cihazlara paylaştırmak
  • Müşterilerin konusu suç teşkil eden sitelere erişimini yasaklayarak 5651 kanununa tam uyumunu sağlanması gibi daha bir çok özellik için lütfen bizilme irtibata geçiniz. 0212 220 10 32OTEL ENTEGRASYONU NASIL ÇALIŞIR TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİNİZ

 

250 'den daha fazla kullanıcı için müşteri temsilcilerimiz daha detaylı bilgi vermek için size ulaşacaklardır.