Tc Kimlik Doğrulamalı Hotspot

Tc kimlikli Hotspot wifi sistemlerinde , misafirleriniz, müşterileriniz internete girmek istediklerinde tc kimlik doğrulaması yapılarak kişilerin internete girmelerine olanak sağlar, tc kimlik ile internete erişim bir tapi uygulaması  ile gerçekleşir, mi,safirler internete erişim sağladıklarında karşılarına, isim, soyisim, tc kimlik ve doğum yılı bilgilerini isteyen bir ekran gelmektedir, bu ekrandaki bilgileri kişi doldurduğunda ve girişe bastığında sistem arka planda kimlik idaresi sorgu gönderir, gelen sorgu sonucu dolpway hotspot kişinin internete girmesin izin veya yasak getirir, kişinin tc kimlik bilgilerini nufus kimliğinde olan hali ile hatasız girmesi gerekmektedir, aksi takdirde internete giriş sağlayamayaktır.

Tc kimlikli Hotspot wifi sistemi ayrıyeten aynı anda sms ile sistemi ile beraber de kullanılabilir, hem tc kimlik doğrulanmalı hotspot  internet sistemi hem hem doğrulamalı hotspot  internet sistemi ile çift güvenlik sağlanır, kişinin tc bilgileri doğrulanırsa sistem sms ile kullanıcıya şifre gönderir, gelen sms ile kişi internete erişim sağlar.

Tc kimlik doğrulamalı hotspot sistemi, otel hotspot internet sisteminde , hastane hotspot internet sisteminde, öğrenci yurdu  hotspot internet sisteminde, cafe hotspot internet sisteminde, alışveriş merkesi hotspot internet sisteminde , halka açık meydan hotspot internet sistemlerinde vb, yerlerde kullanılır.

Daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki tc kimlikli hotspot internet tanıtım videomuzu izlemenizi öneririz.

Smsli Hotspot Wifi

Smsli Hotspot Wifi sistemi , sms hizmeti veren internet firmalarından alınan kullanıcı ismi ve şifre ile internete erişim için gerekli olan kişiye özel şifreyi kişinin cep telefonuna gönderme yöntemi ile internete giriş yöntemidir. Bu sistem ile hem müşterileriniz hemde sizin güvenliğiniz sağlanmış olur,  ilerde karşılaşabileceğiniz hukuksal bir durumda, yasa gereği kimlik doğrulama yapılır ve yetkili kişilere gerekli kayıtları vermeniz sağlanır. smsli hotspot wifi ile müşterilenize hızlı intetnet sağlamış olursunuz, hotspot sistemi ile;

1: kişi başı adil hız limitlemesi

2: bir kullanıcı isi ile aynın anda 1 cihaz internete erişebilir ayarı

3: kimik dorğulaaması sonunda kişiyi bellli bir sayfaya yönlendirme (reklam çıkartma)

4: torrent vb yazılımları engelleme

5: içeriği suç teşkil eden siteleri engelleme

6: yasal log tutma

Sms sistemi ile ilgili ayrıntılı tanıtım videomuza aşağıdan izleyebilirsiniz.

İntetnetten sms hizmeti veren firmalar üzerinden sms göndermek için sms firmasının api kodları dolpway hotspot sistemine girilmesi gerekmektedir, hali hazırda kodları hazır hale getirdiğimiz, entegrasyonumuzun olduğu firmalar aşağıdaki gibidir, eğer istenirse diğer firmalar ile ilgili kodlar yazılabilir.

  1. Postagüvercini
  2. ttmesaj
  3. jetsms
  4. mobilpark
  5. netgsm
  6. oztek
  7. turatel

HARİCİ VERİTABANI ENTEGRELİ HOTSPOT WİFİ

Veritabanı entegreli hotspot sistemi ile otel, hastane, cafe, restaurant , yurt vb. sektörlerin kullandığı yazılımlarla entegre hotspot sistemi kullanılabilir. Örnek olarak otel yazılımı ile entegrasyon yapılabilir, otellerde yaılan entegrasyon ile , resepsiyona yük getirmeden sadece otelde kalan kişilerin otel internetini kullanması sağlanabilir, otel müşterisi otel programına kayıt yapıldığında müşteri sadece internete girerken otel oda numarası ve tc veya pasaport  numarasını girerek internete giriş yapabilir.

ENTEGRE OLDUĞUMUZ VERİTABANLARI

Örnek ekran

otel hotspot entegasyon

Örnek otel yazılımı ile uyumlu video tanıtımımızı izlemenizi tavsiye ederiz.

LDAP ACTİVE DİRECTORY ETEGRELİ HOTSPOT

Firmasında Windows Server Active Diroctory kullanan firmalarda , hotspot sisteminde server üzerindeki kullanıcı ismi ve şifre den doğrulama yaparak kişiye kimlik doğrulamadan geçirebiliriz.

dolpway ldap hotspot entegrasyonu               dolpway karşılama ekranı

                          

250 'den daha fazla kullanıcı için müşteri temsilcilerimiz daha detaylı bilgi vermek için size ulaşacaklardır.