®
1 2 3 4
 
  • loadbalance

Hotspot ve  T.C Kİmlİk DoĞrulama İle İnternete GİRİŞ

 

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile sadece iş ve evlerinde değil, kafe, restoran ve otel gibi yerlerde de kişilerin internete ihtiyaç duymaları, iş yeri sahiplerinin müşterilerine ya da misafirlerine internet hizmeti vermelerini gerekli hale getirmiştir. DolpWay Hizmet Portalı müşterilerinize şifre ve kullanıcı adı tanımlayarak internet hizmeti vermenizi ve kayıt altına almanızı sağlar.

 

Müşterilerinize kendiniz kullanıcı açabileceğiniz gibi, SMS ile şifre almasını veya TC Kimlik No ile müşterileriniz kendilerinin kullanıcı açmalarını sağlayabilirsiniz. .

 tc

 T.C Kimlik Doğrulama ile İnterenete Giriş Sistemi

 

 T.C Kimlik Doğrulama: Özellikle hotel, internet cafe, yurt gibi internet hizmeti veren birimlerde  kullanıcıların Tc kimlik bilgilerini internetten doğrulatmak suretiyle internete girişlrine izin verir. Eğer tc kimlik numarası, Adı Soyadı , Doğum Tarihi bilgileri doğrulanırsa kullanıcıyı inernete çıkarır. Sistem  loglarına bu şekilde kayıtlanır.

 

T.C. kimlik doğrulamalı hotspot internet sistemi ile müşterileriniz internete tc kimlik bilgilerini girerek giriş yapabilirler. Sistem nüfus kimlik idaresinden online tc kimlik doğrulaması yaparak çalışır. Kişi tc kimlik bilgilerini doğru giriş yaparsa internete giriş yapabilir. Bu sistemle beraber aynı anda sms li hotspotta aynı anda kullanılabilir. Kişinin tc kimlik bilgileri doğrulanırsa yazdığı cep numarasına kullanıcının gireceği şifre sms olarak gönderilebilir.