®
1 2 3 4
 
  • Hotelinizi en iyi teknoloji ve çözümler ile tanıştırın !

     

  • Hotel Pms yazılımlarınızla tam entegrasyonlu hotspot ile hotelinizde konaklayan müşterilerinize ayrıcalıklı internet keyfini yaşatın.

  • Hotel dekorasyonuna         uygun wifi yönetilebilir cihazlarımız   ile tanışın

  • Müşterilerinize, tc kimlik ve sms doğrulamalı internet hotspot erişimi ile güvenilir internet erişimi sağlayabilirsiniz.

  • Hotel,hastane,seyahat firmaları,yurt, okul vb. kurumların yazılımları ile uyumlu, entegreli hotspot sistemleri !

hotel 5651 -hotspot - internet - wİFİ ÇÖZÜMLERİ

HOTEL PMS YAZILIMI ENTEGRASYONLU HOTSPOT İNTERNET

 
   Birçok hotelin başlıca problemi hotelde konaklamayan kişilerinde internete girmesi, hotel internetinin yerli yersiz kişiler tarafından kullanılmasıdır. Bu sorun çevrede olan kişilerle hotel içindeki kişilerin veya müşterilerin wifi şifresini paylaşması sonucu meydana gelmiştir. Bu durum sonucunda hem hotel interneti yavaşlamakta hemde hotel networkünü güvenliksiz ağ haline gelmesine sebep olmaktadır. Dolpway  firewall , bu gibi problemlerin önüne geçebilmek için piyasada çok kullanılan fidelio opera, IDS, elektra , amonra vb. hotel yazılımları ile entegre edilerek müşterinin internete erişimi sırasında bir sorgulama ekranı ile internete erişimlerini sağlamaktadır. bu sorgulama ekranında kişiye hangi  "odada" kaldığı ve "tc kimlik veya passaport numarası" sorulmaktadır. Müşteri bu bilgileri doldurduğunda kişinin bilgileri hotel yazılımı veritabından kontrol edilerek müşterinin internete erişmesine izin verilmektedir. Bu şekilde hotelde konaklamayan kişilerin hotel internetini kullanması engellenmiş olmaktadır.

 

 

 

Bu ekran hotel yönetimi tarafından nasıl dizayn edilmesi gerekiyorsa o şekilde dizayn edilir. türkçe ve İngilizce seçenekli sayfalar oluşturulabilir.

 

hotelhotspot